ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΕΙΟ GERBER ΜP 600

και όχι μόνο...
Κλειδωμένο
tasosbob
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2014, 12:44

ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΕΙΟ GERBER ΜP 600

Δημοσίευση από tasosbob » Κυρ 27 Νοέμ 2016, 15:25

Καλημέρα στο φορουμ. Προς πωληση μιας και δεν το χρησιμοποιώ το πολυεργαλειο της gerber,εντελως αδουλευτο(αντε να εχω σφιξει καμμια βιδα) οι λεπιδες και όλα τα αλλα είναι αδουλευτα.Ενα καλο καθαρισμα θελει μονο(εχει 2 μικρους "λεκεδες στο ατσαλι προσπαθησα να τους βγαλω αλλα δεν καταφερα πολλα). Το εχω και πιανει μονο σκονη οποτε ας το χαρει άλλος...Το εργαλειο βρίσκεται Εδεσσα οποτε ότι μεταφορικα βαρυνουν τον αγοραστη(παραπανω απο2-3 ευρω με ελτα δεν νομιζω να κανει).50 ευρω η  τιμη του εγω το ειχα παρει σχεδόν διπλα από τοπικο κατάστημα (τωρα κανει 75-80ευρω)
Και μια περιγραφη
Το Gerber Multi-Plier 600 Basic είναι το πλήρως λειτουργικό εργαλείο που χωράει στην παλάμη του χεριού σας. Αυτό το ευέλικτο εργαλείο διαθέτει όλα εργαλεία του
από ανοξείδωτο ατσάλι για αντοχή και κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας και άνοιγμα με το ένα χέρι με  κίνηση του καρπού. Εκτός από τις σιαγόνες με αμβλεία μύτη, το Gerber Multi-Plier 600 έχει δέκα εργαλεία που κλειδώνουν, σε αυτά περιλαμβάνονται πένσα, μεγάλο, μεσαίο, μικρό κατσαβίδια, σταυροκατσάβιδο, δακτυλίδι για κρέμασμα λεπίδα, ανοιχτήρι κονσέρβας, ανοιχτήρι μπουκαλιών. Όλα τα εξαρτήματα εργαλείο μένουν ανοικτά και κλεδώνουν με το κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας SAF-T PLUS κλείδωμα του συστήματος - η ασφαλέστερη, ισχυρότερη, πιο ανθεκτική διαθέσιμη κλειδαριά .
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
Συνολικό μήκος: 16,7 cm
Μήκος Κλειστό: 12,70 cm
Βάρος: 175 gr
Υλικό: Stainless Steel
Made in USAΕικόνα
Εικόνα

tasosbob
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2014, 12:44

Re: ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΕΙΟ GERBER ΜP 600

Δημοσίευση από tasosbob » Τετ 01 Φεβ 2017, 17:45

Ανταλλασεται και με κανα καλο ελβετικο σουγια-victorinox ιδιας αξιας....

tasosbob
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2014, 12:44

Re: ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΕΙΟ GERBER ΜP 600

Δημοσίευση από tasosbob » Πέμ 23 Φεβ 2017, 14:41

Τελικα το ανταλλαξα με victorinox,μπορει να κλειδωσει. Ευχαριστω το φορουμ για την φιλοξενια της αγγελιας!!!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Μικρές αγγελίες για τα παλιά σας υλικά”