Αγωγή κατά της ΕΟΟΑ

(συνθήκες στο βουνό, καιρός, εκπαίδευση, τεχνικές, απορίες, ιστορία, κλπ)
Άβαταρ μέλους
lekat
Επικοινωνία:

Re: Αγωγή κατά της ΕΟΟΑ

Δημοσίευση από lekat » Παρ 22 Νοέμ 2013, 23:41

lord έγραψε:ο 40ης δεν μπορεί να είναι αθλητής, στη περίπτωση μας λόγω κανονισμού του αθλήματος
κοίτα να δείς! πάνω που βρήκα προπονητή δεν μπορώ λόγω νόμου, .αμώ την ατυχία μου, δεν έγινα ορειβάτης, δε θα γίνω ούτε αναριχητής.
:(

Άβαταρ μέλους
geohnit

Δημοσίευση από geohnit » Σάβ 23 Νοέμ 2013, 00:15

κοίτα να δείς! πάνω που βρήκα προπονητή δεν μπορώ λόγω νόμου, .αμώ την ατυχία μου, δεν έγινα ορειβάτης, δε θα γίνω ούτε αναριχητής.
:(

Θανάση βάλε μπροστά καταστατικό για τις δικές μας κλάσης!!!!!!!!!!!!! να οργανωθούμε και εμείς οι άντα και ήντα !!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχα

Συγνώμη για το :offtopic:

Δεν μπορώ να καταλάβω πως άνθρωποι που περπατάνε πάνω στα βουνά δέχονται ή (θέλουν) να επιβάλουν κανόνες όρους συμβόλαια και τόσα άλλα που μόνο σε ένα ελεύθερο πνεύμα δεν ταιριάζουν!!!!!!!!!!!!!!!

(και φυσικά δεν αναφέρομαι σε κανόνες ασφαλείας)

lord

Δημοσίευση από lord » Κυρ 24 Νοέμ 2013, 08:16

Θανάση καλημέρα,
τον κανονισμό αγώνων της ΕΟΟΑ, δεν ήμουν εγώ που τον συνέταξα ούτε που τον ψήφισα, με τους περιορισμούς ηλικίας που θέτει. Εγώ απλά ανέφερα την αντίφαση, μεταξύ κανονισμού και νόμου...
Άλλοι τον ψήφισαν χωρίς να ρωτήσουν - ενημερώσουν τα μέλη τους...

Παραμένει βέβαια το ερώτημα, που ανέφερε παραπάνω ο Γιάννης "ποιός ο λόγος ένταξης και παραμονής ενός σωματείου που δεν έχει αθλητές σε μια αθλητική ομοσπονδία; "

Απάντηση

Επιστροφή στο “Άλλα ορειβατικά θέματα (και όχι μόνο)”