Με τον ΠΟΑ στα Βαρδουσια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
yannisdelta

Με τον ΠΟΑ στα Βαρδουσια

Δημοσίευση από yannisdelta » Κυρ 04 Νοέμ 2012, 22:52

Το σκ που μας έρχεται 10-11/11 θα κάνουμε μια κλασσική ανάβαση στον Κόρακα με διανυκτέρευση στο καταφύγιο μας. Αν οι συνθήκες το επιτρέψουν, θα συνεχίσουμε προς Κοκκινιά. Από εκεί κατάβαση από τις λάκες του Κοκκινιά προς το Ασανσέρ και τον Αθ. Διάκο.
Μια διαδρομή που σπάνια γίνεται από συλλόγους. Όσοι πιστοί προσέρθεται.
Πληροφορίες καθημερινά 7.00-9.00μμ στο 2108218401.

sklentzas

Re: Με τον ΠΟΑ στα Βαρδουσια

Δημοσίευση από sklentzas » Τετ 07 Νοέμ 2012, 10:50

Δύσκολα θα καταφέρουμε να έρθουμε κάποιοι. όμως, ας ενημερώσει κάποιος που θα πάει, να πάει στον Μαστροκωστόπουλο να πάρει ένα σπλινάντερο που του έχω πει να μου φτιάξει και να το κατεβάσει Αθήνα, κάποιος τρόπος θα βρεθεί να το πάρω. Αν όχι, το απολαμβάνει για πάρτη του.
Αλλά ας μη γελιόμαστε. Ο καλύτερος τρόπος είναι να ανέβουμε για την εκδρομή.
Όπως και να έχει, καλή διαδρομή. Το Σ/Κ 28/10 που είχαμε ανέβει με σκοπό Σούφλες, φτάσαμε πάνω, ξεκινήσαμε και σε 20 λεπτά έκλεισε ο καιρός, δεν βλέπαμε στα 2 μέτρα και κατεβήκαμε και μετά έβρεχε 2 μέρες...
Αυτά!

Άβαταρ μέλους
yannisdelta

Δημοσίευση από yannisdelta » Τετ 07 Νοέμ 2012, 15:19

Ο Μαστροκωστόπουλος junior είναι Αθήνα γιατί δεν του έλεγες να σου το φέρει. Αν θες σου το φέρνω εγώ, αν έρθεις να το πάρεις καλώς, αλλιώς κλάφτο.
Για το καιρό μη μας το γρουσουζεύεις, γιατί για τη Κυριακή δείχνει λίγο κλειστός.
Αναφορά από Δευτέρα.

sklentzas

Δημοσίευση από sklentzas » Πέμ 08 Νοέμ 2012, 12:50

Το ξέρω ότι είναι Αθήνα, απλά επειδή δεν έχει δώσει σημάδι ζωής, λέω να σας αξιοποιήσω.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ορειβατικοί σύλλογοι, Σχολές, Προγράμματα-Ανακοινώσεις”